Jsou ženy svůdné? RozhodnÄ› ano! Moje kamarádka je velice svůdná, protože ona má takové dlouhé kudrnaté vlasy. Nosí ráda velký dekolt a má straÅ¡nÄ› ráda velký výstÅ™ih. Když jsme nÄ›kde na zábavÄ› nebo nÄ›kde na nÄ›jaké akci, tak ona je vždycky taková vyzývavá. Muži se vždycky na ní úplnÄ› prostÄ› hroznÄ› lepí. Moje kamarádka je taková pÅ™ebíraÄka tÄ›ch mužů, a ty ženy nebo holky se bojí, že ta moje vyzývavá kamarádka jim ho vždycky pÅ™ebere. Tím myslím toho jejich partnera. Já mám vždycky strach, aby ta moje kamarádka nedostala tÅ™eba do kebule. SamozÅ™ejmÄ› se ale nebojte, ona to vždycky jenom tak nenápadnÄ› zkouší, co ti chlapi udÄ›lají. Pravdou je, že ti chlapi se opravdu vždycky chytnou.

Pritažlivost

Pak se to tÄ›m holkám nelíbí a jsou takový naÅ¡tvaný a už toho chlapce tahají radÄ›ji pryÄ. Moje kamarádka je tím samozÅ™ejmÄ› příkladem. Ona je opravdu taková vyzývavá a vždycky si z toho dÄ›lá srandu. Alespoň to vždycky říká, že to prostÄ› myslí ze srandy. Moje vyzývavá kamarádka má svého partnera, takže urÄitÄ› holky se bát nemusí že by nÄ›koho pÅ™ebrala. Ona je s ním spokojená, a je s ním delší dobu. HlavnÄ› on je zvyklý na to, jak ona vypadá a hroznÄ› ho to pÅ™itahuje, takže se jiným chlapům nedivím, že na ni vždy taky tak kouknou.

Žena a rolák

Každá žena chce být krásná, a každá je nÄ›Äím jedineÄná. Kdo má rád výstÅ™ih nebo nemá to je každého vÄ›c. Já jsem zastánce toho, že kdo chce nosit výstÅ™ih nebo nechce, tak je to pouze každého vÄ›c. Každý si musí nosit to obleÄení, a vypadat tak, jak to prostÄ› má ÄlovÄ›k rád. Moje kamarádka, aÅ¥ vypadá, jak vypadá, tak je dobrý ÄlovÄ›k. ÄŒlovÄ›k vypovídá o tom, jaký je, a ne co má na sobÄ›. Moje kamarádka je tím velkým příkladem. Každá žena chce urÄitÄ› vypadat krásnÄ›, dojemnÄ›, elegantnÄ›, vyzývavÄ›. Každá žena chce udÄ›lat muži radost. Důležité je jaká je žena uvnitÅ™, a to, jak vypadá je pouze úprava.