Každý skleník by měl mít bytelnou, kvalitní a odolnou konstrukci. Jedině v takovém případě vydrží veškeré povětrnostní události, které mohou běžně nastat, a navíc se může z jeho přítomnosti těšit i několik generací. Naše společnost je výhradním českým výrobcem skleníků a v této oblasti se pohybujeme již přes třicet let.

skleník malý

Díky tomu máme bohaté zkušenosti a samozřejmě dodáváme kvalitní skleníky na míru. V nabídce máme mnoho různých variant, délek, šířek, výšek, ale také dalších doplňkových sortimentů, které vám usnadní práci. Kdybychom měli vyzdvihnout přednosti, tak konstrukce na skleník Skleniky je ocelová a masivní, kdy její nosné části jsou od 1,5 -3 mm z pozinkovaného plechu, hodně záleží na tom, jakou si vyberete výplň. Je celkem logické, že na sklo se bude hodit větší rozměr a polykarbonát bude mít zase daleko menší zatížení.

skleněný skleník

Nejmenší skleník se může rozšířit

Pokud se nemůžete rozhodnout, jak velký by měl být skleník, aby nezabíral mnoho místa, nebo netušíte, jak se vám bude kolem něho pohybovat, poté si dokonce můžete zvolit nejmenší skleník Ekogarden z naší nabídky a posléze si k této konstrukci pořídit prodloužení. To je obrovská výhoda našich skleníků. Všechny naše typy skleníků se dají o 0,5 metru prodlužovat nebo zkracovat na požadovaný rozměr, což podle návodu zvládnete i vy sami nastavit.
Standardně budete mít prostorné posuvné dveře a okna, která mají rovněž svá umístění. Platí, že na každé 2 metry délky skleníku je jedno okno. Používáme kvalitnější větrání, a to je od hřebene. I v tomto případě můžete vidět, že je nutné, aby samotná konstrukce byla dobře provedena. Navíc si u nás můžete rovnou objednat i různé barevné provedení, což opět bude pro váš skleník novinkou, která se běžně nevidí. Se skleníkem z naší výroby budete spokojeni po všech stránkách a pěstování kvalitní zeleniny se bude jen dařit.