Všechno co používáme se časem opotřebuje. Jinak tomu bohužel není ani u kuchyňské linky. Pořízení nové není tak snadné jak by se mohlo zdát. Předtím než si vyberte finální kuchyni v podobě skříněk a pracovní desky, je potřeba upravit elektřinu, vodu, plyn a odpady, aby bylo všechno funkční a vy neměli později třeba problém například s probíjejícími zásuvkami. Jestli jste se rozhodli zrekonstruovat jen linku, zavčas si najděte zedníka, který vám všechno opraví a připraví na usazení nové linky.

kuchyně linka

Dnes je možné sehnat linku v obchodě s nábytkem. Některé z nich dokonce nabízí možnost návrhu. Vy si tak můžete vyzkoušet jaké kuchyně návrhy by se vám líbily, což je určitě skvělá možnost navíc, která vám může pomoct se rozhodnout. Vybrat linku totiž nebývá jednoduchý úkol, zejména pro ženy, které chtějí nejen funkční linku, ale také krásnou na pohled. Bohužel sériově vyráběné kuchyně nikdy nebudou tak kvalitní jako ty, které se vyrábí na zakázku.

Kuchyně na zakázku jsou většinou cenově srovnatelné, ale jsou kvalitnější. Navíc máte individuální přístup ze strany truhláře, který vám linku vyrábí. Jestli se rozhodujete kde si linku necháte vyrobit, zkuste si pozvat více truhlářů a s návrhem si obejděte i prodejny s nábytkem. Následně se rozhodněte podle recenzí zákazníků, protože se dozvíte kde výrobky za moc nestojí.

bílá kuchyně

Záleží na tom kolik máte místa
Většina lidí by samozřejmě chtěla velkou linku, kam se vejde úplně všechno nádobí i spotřebiče. Každý ale nemá dostatek prostoru a tak je potřeba někdy vymyslet i netradiční řešení. Při výběru linky myslete na to, že jde o investici na desítky let, a proto by měla být linka praktická. Ideální jsou spíše světlejší odstíny, na kterých paradoxně není špína tolik vidět jako na tmavých dvířkách. Nebudete muset trávit úklidem tolik času jako když si vyberete nepraktickou variantu.