Znáte film „Svatební cesta do Jiljí“ s Josefem Abrhámem a Libuškou Šafránkovou? Oba aktéři v něm předvedli excelentní herecké výkony a jedná se o jednu z nejpůvabnějších komedií dvacátého století. Děj příběhu se zaměřil na partnerskou poznávací, tedy jakousi předsvatební cestu, v níž se v důsledku nutnosti řešení určitých těžkostí velmi dobře rozpoznal charakter jednotlivých aktérů. V podobném duchu byste mohli zorganizovat „předsvatební“ cestu i vy. Čím dříve se lidé před svatbou poznají, tím menší pravděpodobnost rozchodů, rozvodových stání, tahanic o děti a dalších nepříjemností v budoucnu.

dívka v zimě

Nákup na About You

Jistou možností, jak výlet do přírody koncipovat, je nákup potřebného oblečení a obuvi. Můžete to provést například „pod jednou střechou“ v internetovém obchodě se slevovým kódem About You 25 Zelené slevy. Pořídíte tu v podstatě vše, co je zapotřebí při pobytu v přírodě mimo extrémní období či povětrnostní jevy.

zimní oblečení

Obuv – pevná a spolehlivá obuv je základ pro veškerý pohyb v náročnějším terénu, zejména v horách. Opatřete vaší přítelkyni trekové boty s membránou proti vodě do deštivého počasí a pohodlné běžecké tenisky pro slunečné a přívětivější dny.

Trička a mikiny – při pobytu v přírodě mimo město je ze všeho nejdůležitější pohodlí a komfort, proto pamatujte na to, že tu užijete spíše bavlněné materiály triček a mikin, volného a jednoduchého střihu bez zapínání, bez kapuce a s kulatým výstřihem přes hlavu. Dbejte také na výběr oblíbené barvy, barevné oblečení zlepšuje náladu a klidní mysl.

Sportovní kalhoty – do přírody se v teplém počasí nejvíce hodí tříčtvrteční vzdušné sportovní kalhoty. Pro chladnější dny mohou být s dlouhou nohavicí, a co se týče materiálu, někomu vyhovuje přírodní – bavlna, len či viskóza, jinému spíše polyester.

Čepice – nezapomeňte na různé doplňky, kam patří kšiltovky, sluneční brýle, cyklistické rukavice, ponožky či podkolenky, bavlněné spodní prádlo a plavky.