Péče o zuby je u mnoha dospělých lidí problém, a bohužel svůj laxní přístup k léči o zuby předávají i svým dětem. Výsledek je ten, že spousta dospělých má zuby ve špatném stavu a nemají svého stálého zubního lékaře, ale navíc roste i počet dětí, které mají zcela zkažené mléčné zuby. Problém je v tom, že pokud jsou mléčné zuby zasažené kazy, je tu předpoklad, že budou mít stálé zuby předpoklad pro tvorbu kazů.

Čištění zubů by mělo být velice důkladné a lidé by neměli zapomínat na mezizubní kartáčky a na ústní vodu. Bohužel většina dospělých lidí svoje zuby zanedbává, a to i přesto, že nemají stálého zubního lékaře. Při vzniku nějakého onemocnění, nejčastěji kazu, jsou tak odkázáni na pomoc pohotovosti. Ale ani na pohotovosti lidé nemají jistotu rychlého ošetření. Pohotovosti jsou spíše známé tím, že lidé zde čekají klidně i celý den než na ně přijde řada, a nezřídka se na řadu nedostanou vůbec.

zubař a pacient

Nemáte svého zubního lékaře? Trápí vás nejen špatná prevence, ale především to, že v případě potřeby vás nemá kdo ošetřit? Zkuste se zaregistrovat u nás. Pokud jste z Prahy a zajímá vás zda je nějaký zubař v Praze 3 doctordent, který přijímá pacienty, možná budete rádi za naši kliniku. Zabýváme se všemi problémy se zuby, a ošetření u nás najde každý kdo zatím svého stálého lékaře nemá.

Proč si vybrat naši kliniku?
Máme moderní zázemí se špičkovými přístroji, které jsou skvělým pomocníkem k diagnostice onemocnění zubů. Dokážeme si poradit nejen s kazy nebo s kanálky, ale uděláme vám i můstek nebo zubní náhradu. Vaše zuby u nás budou v dobrých rukách, neváhejte a objednejte se k nám na vstupní vyšetření.

zubní nástroje

Nemusíte se bát zubního lékaře
Máte špatné zkušenosti ze zubních ordinací? Setkali jste se vždy jen se špatným přístupem a máte obavy z návštěvy naší kliniky? K nám se budete těšit, zaručujeme vám empatický a milý přístup.