Já si myslím, že už se určitě někomu stalo, že potřeboval nějakou pomoc instalatéra. A podle mého názoru by nebylo na škodu, kdyby třeba všichni lidé si také dělali nějakou průpravu a kontrolu všech svých elektrospotřebičů anebo dalších spotřebičů, které se třeba mohou časem rozbít anebo přestat fungovat. Já mám právě veliké problémy s lednicí a mrazákem. Vůbec nevím, čím to je, ale velice často se mi právě mrazák nějak zamrazí a potom se z toho stane pohroma. Kolikrát mi to také vyhodilo pojistky, což ani nevím jak, protože u mě byl elektrikář a také sám nevěděl, proč mi přemrzlý mrazák stále vyhazuje pojistky.

Instalatérské práce neumím.

Nakonec to raději dopadlo tak, že jsem si pro jistotu zavolala instalatéry. Já si myslím, že instalatéři jsou tady od toho, aby nám právě pomohli. A i když jsem zrovna neměla nic poničené, tak jsem právě od instalatérů chtěla znát nějaký názor na to, proč se tohle stále stává. A páni instalatéři mi řekli, že není vhodné, abych měla takhle stále zmrazený mrazák. Je to prý nebezpečné. A navíc se potom to také můžou špatně zavírat dvířka od mrazáku. A to potom dopadá tak, že se vám potom rozmrazí mrazák. Všechno jídlo se vám zkazí a také potom můžete mít v kuchyni potopu nebo jinou pohromu.

Instalatéři jsou šikovní.

A budete ji mít tam, kde máte vlastně mrazák. Všechen led, co se vám rozmrazí a voda se někam bude dostávat ven. A řeknu vám, že mě se tohle stalo dvakrát a povím vám, že je to opravdu veliká pohroma. Taková nasmrádlá voda z toho mrazáku je velice nepříjemná a mě nestačilo ani málem šest ručníků, abych právě vysušila a vytřela celou potopu v kuchyni pod mrazákem. Opravdu hodně mě to naštvalo. Takže jsem ráda, že instalatéři tady u nás jsou. A dokonce máme také instalatérskou pohotovost. Instalatérskou pohotovost jsem zavolala, když mi praskla vana a všude tekla voda. Díky bohu za tu pomoc!