Správné čištění zubů není těžké
Už malým dětem rodiče vysvětlují jak by si měly čistit zuby. Soudě podle stavu chrupu spousty dospělých lidí to ale asi většina z nich dělat nebude. Čistit zuby bychom si měli dvakrát denně, a to velmi pečlivě vhodným kartáčkem. Každý má jiné zuby a dásně, a tak by vám kartáček i pastu měl doporučit váš zubní lékař a nebo dentální hygienistka. I na dentální hygienu by člověk měl chodit dvakrát ročně, protože právě tady vaše zuby zbaví plaku, skvrn a také zubního kamene. Ani jedna z těchto věcí nemá na zubech co dělat. Bez nich bude vašim zubům opravdu o mnoho lépe.

zubařské křeslo

Zajímá vás která dentální hygiena v Praze 10 má ještě volná místa? Zavolejte k nám, stále bereme nové pacienty jak na dentální hygienu, tak na zubní ošetření přímo do zubní ordinace. Objednejte se na profesionální čištění zubů, díky kterému budou vaše zuby připraveny na prohlídku u zubaře.

Díky tomu že vás dentální hygienistka zbaví všeho co na vašich zubech nemá být, budete mít zuby zdravější. Doporučí vám čím si ve vašem případě zuby čistit a dokonce vám ukáže i správnou techniku. Divili byste se tomu, ale mnoho lidí si zuby neumí vyčistit dobře. Spousta pacientů zapomíná na mezizubní kartáčky a zubní nitě. A to je ta největší chyba, protože právě mezi zuby se uchycují bakterie, které nakonec dokážou zub úplně zničit. Znáte je pod názvem zubní kaz.

pasta a kartáček

Zubní kazy patří mezi nejčastější onemocnění zubů u dětí i dospělých. Problém je, že zuby napadené kazem začnou bolet až když je zub většinou zralý na vytržení. Abyste se tomu vyhnuli, choďte nejen na zubní hygienu, ale také na preventivní prohlídky. Pokud nemáte svého stálého zubaře, v naší klinice jsou ještě volná místa. Neváhejte a zaregistrujte se u nás, o vaše zuby se postaráme od A do Z. Zaručujeme vám skvělý přístup a kvalitní péči.