Na trhu je poměrně velká nabídka skleníků, otázkou je jak vybrat ten pravý, abyste byli spokojeni nejen s kvalitou, ale také s celou konstrukcí. Rozhodně je nejlepší, pokud se rozhodnete nakupovat skrze internetové obchody, tak se obrátit na českého výrobce, který vám bude garantovat nejen záruku, ale rovněž i materiál, z kterého bude skleník vyrobený. Každý takový výrobce si nebude dělat špatnou reklamu, jelikož by to nevrhlo dobré recenze na jeho firmu.

skleník

Nahlédněte do zákulisí k nám

I my patříme k českým firmám, kteří již tři desetiletí dodávají svým zákazníkům skleníky. Za tu dobu jsme vyrobili a prodali stovky tisíc těchto produktů a naši klienti jsou nadmíru spokojeni. To je v podstatě o co tu běží, chceme, aby se každému dařilo a jeho úroda byla pro něho chloubou.

České skleníky nabízíme v několika variantách, především rozměrových. Sami si změříte volný prostor, který máte na svém pozemku a podle toho si můžete u nás vybrat buď skelněnou verzi nebo polykarbonátový skleník. Můžete si ho postavit do volného prostoru, ale také není problém si objednat skleníkovou přístavbu. Tento skleník se dá v pohodě instalovat na zeď domu nebo jiného objektu a stává se tak součástí této stavby.

polykarbonátový skleník

Všechny naše české skleníky mají masivní konstrukce a s dostatečnou sílou nosnosti, záleží na zatížení jednotlivých nosných částí. Je logické, že sklo bude samozřejmě těžší, než polykarbonát. Nicméně oba dva materiály jsou vysoce odolné vůči UV záření a není zapotřebí je v horkých letních dnech stínit. Jejich šikmé stěny jsou zase přínosem, protože jimi ideálně pronikají dovnitř sluneční paprsky a světlo. Pokud si objednáte některý z našich skleníků, tak rozhodně neprohloupíte, jedná se o český výrobek s precizním zpracováním a různými praktickými doplňky. Pokud si nejste jisti svým výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat odpovídající skleník.