Viagra volný prodej – toto je další ze zoufalých kroků mužů, co si neví rady se svým vlastním životem. Možná, že právě vy jste se dostali na rozcestí, odkud nevíte, kam dál pokračovat. Pokud ano, zarazíme vás a postavíme před vás stopku. Buďte obezřetní a zapomeňte na Viagru a její generika, důvěřujte raději přírodě a využijte adaptogenních bylinek, s nimiž lze velmi úspěšně pozvednout povadlou erekci a libido. Adaptogeny, například Ženšen, disponují i afrodiziakálním účinkem a mohou vás naladit na sex zcela přirozeně a bez nebezpečných vedlejších účinků.

partneři na Gran Canaria

Buďte přirození

Přirozenost je klíčové slovo, které si zapamatujte. Liší se od slova „normální“ tím, že přirozené je zároveň moudré, správné, pravdivé, spolehlivé a funkční. Výraz „normální“ je lidem předkládán v různých, zejména mediálních názorech. Zajímavé je, že to, co se za normální považuje dnes, například tetování a piercing, a co je tolerováno i v médiích, bylo ještě před třiceti lety vnímáno za spíše kriminální či psychopatický – velmi závažný společenský i osobní problém, hodný léčení u psychiatra.

muž a žena

Vůně ženského těla

Moudrý sexuolog MUDr. Radim Uzel vyzdvihuje ve svém pojednání důležitost vnímání vůní a pachů lidského těla v partnerském soužití a naráží tím i na problém „normálnosti“. Za normální je totiž považována hormonální antikoncepce a parfémy. Přitom obojí muže velmi dezorientují ve výběru správné partnerky, což se projeví i na jeho tvorbě testosteronu, erekci a chuti na sex. Hormonální antikoncepce vede matoucí stopu a po jejím vysazení lidé mohou zjistit, že se k sobě vůbec pachově nehodí, a že si spíše zapáchají. Maskují to parfémy, a nakonec se jim narodí postižené děti – pachová přitažlivost totiž chrání před incestem a podobnými závažnými problémy. Navraťte vašemu sexu přirozenost, vnímejte svou přirozenou vůni, která vám bude jasným vodítkem přitažlivosti, a budou-li vašeho partnera vzrušovat vaše kalhotky, silonky či zpocené tričko, je to dobré znamení, nikoli projev fetišismu.