Představte si, že jste se právě rozhodli nabízet lidem něco užitečného. Kupříkladu z produktů v sortimentu zdravé výživy detoxikační tablety sladkovodních řas a sinic Chlorelly a Spiruliny. Jsou to spolu se zeleným ječmenem nejlepší detoxikační výživové doplňky, s nimiž se v současném civilizovaném prostředí můžete setkat. Budete mít k dispozici svůj vlastní popis produktů a k němu mnoho osobních zkušeností, které budou popsány v blogu, doplněné některými kladnými recenzemi vašich blízkých. Zkrátka máte perfektně připravené firemní know how.

tablety Chlorelly

Vytvoříte si vlastní webové stránky nebo vám je vyhotoví někdo, kdo tomu alespoň zevrubně rozumí, ale nebudete příliš věnovat pozornost webdesignu v Olomouci. Bude vám zkrátka připadat nepodstatné hrát si s obrázky, když přece nabízíte lidem to, o čem jste přesvědčeni, že jim bude stoprocentně pomáhat vytahovat z těla těžké kovy a další jedy.

tvorba webu

Jenže zapomínáte na jednu důležitou věc, a tou je schopnost přitáhnout pozornost někoho, kdo o tom prozatím nic neví, a potřebuje poradit. Vy jste sice dobře informováni, jak tyto přípravky pomáhají, ale oni nejsou, a jak chcete přitáhnout pozornost webovou stránkou, která připomíná první nesmělé začátky tvůrců HTML kódu v polovině devadesátých let? Tehdy bylo omluvou, že webová grafika neměla potřebnou úroveň, protože na to mnohdy nepostačoval výpočetní výkon, ale dnes? V době animací, panoramatických fotografií a poutavých záběrů z dronu, které lidem představí například rodinný penzion v malebné krajině Jizerských hor i beze slov, čímž naláká k rekreaci stovky lidí?

Přemýšlejte nad tím a uvědomte si, že i „obal“ prodává výrobek. Nabídněte svým zákazníkům kvalitní produktové fotografie ve vysokém rozlišení, vyzdobte webové stránky líbivými grafickými prvky a nechte tvůrce webové grafiky projevit to, co v nich je. Co umí, čemu rozumí, a s čím jsou si jisti, že prorazíte na trhu, mimochodem v silném konkurenčním prostředí.